Hledáme kolegy ve Vašem regionu

"Úverový specialista" s FIXNÍ PODPOROU 30 000 Kč po dobu ADAPTACE !!

Náplň práce:

  • komunikace a zpracování žádostí ONLINE
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o stávající klienty
  • poradce nepracuje s hotovostí, ani nevybírá splátky !
  • hledáme obchodníky, i bez praxe !!

Nabízíme:

  • volná pracovní doba - MOŽNOST PRÁCE Z DOMOVA nebo z vlastní kanceláře
  • nová kancelář k dispozici !
  • vysoké provize, ihned od začátku spolupráce! (pro poradce)
  • přátelské pracovní prostředí
  • přidělujeme kontakty na klienty !!!!
  • zaškolení a podporu nadřízeného manažera
  • FINANČNÍ PODPORU 30 000 Kč  PO DOBU ADAPTACE !!!!
  • MOŽNOST VLASTNÍ SKUPINY

Požadujeme:

  • komunikativnost
  • chuť vydělat si
  • tah na banku
  • ochotu vzdělávat se
  • aktivní přístup
  • základní znalost práce na PC
  • telefon, internet
  • maturita
  • řidičský průkaz

praxe je výhodou, nikoliv podmínkou

Možnosti spolupráce

  • IČO, nebo jen registrace u ČNB, tedy bez iča ( hlavní činnost, nebo jako přivýdělek k zaměstnání )
  • Vhodné i pro finanční poradce ( rozšíření portfolia) , aktivní důchodce, přivýdělek k mateřské, absolventy, studenty
  • Možno, i jako TIPAŘ

Chcete se dozvědět více? Dejte nám o sobě vědět a my se Vám co nejdříve ozveme!